MUZYKA

MUZYKA

Masz 6-14 lat? Chcesz zabłysnąć na profesjonalnej scenie? Nagrać swój pierwszy teledysk? Zapisz się do Studia Piosenki – Centrum Kultury w Żyrardowie!!! To świetna okazja by rozwinąć talent wokalny, aktorski i taneczny.Poznaj, czym tak naprawdę jest scena. Odkryj tajniki radzenia sobie z tremą i własnymi słabościami. Dowiedz się, jaką rolę w procesie nauki odgrywa sen, dieta, ruch oraz kreatywność.
Pracuj nad wytrwałością, która jest kluczem do większości sukcesów.
Ogłaszamy nabór do dziecięcego zespołu wokalnego!

Prowadząca: Karolina Matusiak – Absolwentka Warszawskiej Akademii Muzycznej na Wydziale Edukacji Muzycznej, specjalność – dyrygentura chóralna oraz szkół muzycznych I i II st. w klasie fortepianu, fletu poprzecznego, śpiewu solowego/operowego.

Kompozytorka, autorka piosenek dla dzieci i młodzieży. Niezbędne kwalifikacje, wiedzę psychologiczną i pedagogiczną wyniosła z uczelni, licznych kursów muzycznych Carla Orffa oraz wieloletniej współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi. Od dziecka związana ze sceną. Od wielu lat przygotowuje dzieci do występów artystycznych, konkursów muzycznych, zdobywając liczne nagrody. Prowadzi autorskie zajęcia muzyczne z dziećmi w żłobkach, przedszkolach, szkołach, domach kultury, organizuje i prowadzi imprezy kulturalne, szkolenia w zakresie higieny głosu, muzyczno-interaktywne warsztaty umiejętności społecznych dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Swoje zajęcia opiera na muzyce, ruchu i kreatywności, w przekonaniu, że jest to najprostszy i najskuteczniejszy bo naturalny sposób dotarcia do dziecka.

Dni i godziny zajęć: sobota, 11:00 – 12:30, Centrum Kultury w Żyrardowie

Koszt zajęć: 50zł/miesiąc

Przedział wiekowy:  6- 14 lat.Author Avatar
by Dominika Dawidowicz