XV WIECZÓR ŻARTU – GRZEGORZ HALAMA


Piątkowy wieczór upłynął nam pod znakiem XV Wieczoru Żartu, którego gwiazdą był Grzegorz Halama. Żartom i uśmiechom nie było końca 🤣
#wieczoryzartowzyrardow
#grzegorzhalama

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/resursazyrardow/posts/2522498294431366

15 Wieczór Żartu, pod Patronatem Prezydenta Miasta Żyrardowa – Gwiazdą Wieczoru będzie Grzegorz Halama i jego „INTYMNE ŻYCIE GRUBASA”,
– jako żyrardowska Gwiazda pojawi się – Duet Gitarowy Perka&Szot,
– a Gospodarzem będzie – jak zwykle – Wiesław Tupaczewski.

INTYMNE ŻYCIE GRUBASA to program pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych.
INTYMNE ŻYCIE GRUBASA to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy.
Będzie również o sposobach w jaki upiększają się kobiety, umiejętnym prawieniu komplementów kobietom, o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat relacji kobieta-mężczyzna i o kredycie we Frankach Szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.

22.02.2019 r, godz. 19:00 – Resursa

Bilety w CK Żyrardów – tel. 46 855 30 54
Cena biletu – 60 pln.

Zapraszamy!!!