Wieczór „Walentynkowy” z Centrum Kultury w Żyrardowie oraz Resursą


Koncert zespołu PECTUS:
13 lutego, o godzinie 19:00, w Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Żyrardowie (Plac Jana Pawła II nr 3, 96-300 Żyrardów) odbędzie się koncert zespołu PECTUS.
Wstęp na wydarzenie możliwy jest za okazaniem zaproszenia. „Wejściówki” wydawane będą w Centrum Kultury w Żyrardowie w dniach 10-11 lutego 2018 roku, od godziny 15:00 do momentu wyczerpania puli przeznaczonej na dany dzień.

Liczba miejsc ograniczona.

Romantyczna kolacja w sercu XIX-wiecznej osady fabrycznej:
Po koncercie, o godzinie 20:30, w Sali Balowej Resursy (Ul. 1-go Maja 45, 96-300 Żyrardów) odbędzie się romantyczna kolacja. Unikatowe wnętrza, oprawa wizualna, muzyka „na żywo” oraz wyśmienite menu zapewnią niezapomniane wspomnienia.

Przystawki: ● placuszki z cukinii z sałatką z łososia wędzonego ● pikantne ptysie ● biszkopt szpinakowy w formie roladki z łososia i serka mascarpone ● mini schabiki po warszawsku
Zupa: ● francuska zupa cebulowa
Danie główne: ● roladka z kurczaka z serem mozzarella i suszonymi pomidorami, purée z selera, sałata z mandarynką i avocado
Deser: ● panna cotta z malinami
A do tego oczywiście kawa, herbata, wino i obsługa kelnerska na najwyższym poziomie.

Zaproszenia w cenie 250 złotych za parę lub 125 złotych za osobę, można nabyć w Resursie. Tam również zasięgną Państwo dodatkowych informacji.

Serdecznie zapraszamy!