„Take this Waltz” w ramach DKF-u


Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, które odbędzie się 21 grudnia 2017 roku, w Sali Klubowej Centrum Kultury w Żyrardowie.

Zamiast komedii romantycznej – inne spojrzenie na miłość, jej koniec i początek, początek i koniec. „Take This Waltz”, kolejny znakomity film aktorki, Sarah Polley, to melancholijny obrazek zwyczajnego pragnienia miłości. Margot (Michelle Williams) od pięciu lat jest żoną Lou (zaskakująca rola komika, Setha Rogena), którego kocha i lubi, ale już coraz mniej pragnie. Pragnąć zaczyna czegoś – i jak sądzi – kogoś innego. Podąża za swoim marzeniem – jak nauczyły ją zbójeckie filmy i książki – aby dowiedzieć się, co czeka na nią w głębi króliczej nory.

Po filmie rozmowa z gościem specjalnym – melancholikiem i genialnym czytelnikiem rzeczywistości, człowiekiem, który nie odkrył jeszcze, gdzie leży jego horyzont: Sebastianem Stankiewiczem, znanym bardziej jako aktor i błyskotliwy komik. Możemy go wciąż oglądać na wielkich ekranach w „Człowieku z magicznym pudełkiem” Bodo Koxa i co sobota na Showmax w „Saturday Night Live”.

Prowadzenie: Magdalena Felis

Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w kasie Centrum Kultury oraz on-line przez www.biletyna.pl

Serdecznie zapraszamy!