SPEKTAKL „OSTRA JAZDA” – 17.03.2019, godz. 17:00


Fenomenalna gra aktorska, dużo śmiechu i dobrej zabawy – tak w skrócie można opisać dzisiejszy spektakl „Ostra Jazda”!

Dziękujemy artystom za rewelacyjne przedstawienie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich przybyłych gości!

Poniżej krótka fotorelacja.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Obsada:
Julia Kamińska
Magdalena Wójcik
Mirosław Baka
Adam Hutyra
Przemysław Sadowski

Niedziela, 17 marca 2019 r., godz. 17:00
Sala widowiskowa Centrum Kultury w Żyrardowie

Bilety w cenie 90 zł (parter), 80 zł (balkon) do nabycia na:
-https://www.kupbilecik.pl/impreza-35195-ostra.jazda.zyrardow.html?fbclid=IwAR2FCPSpoJyxSrb-vxokEJ_vYDS6D4g_pcwOpTHN9GuZKzpqRWJe3Y4tpXc

-https://kinolen.pl/

-oraz bezpośrednio w kasie Kina Len

Ostra Jazda