Międzynarodowy Dzień Teatru


Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, który przypada na 27 marca zapraszamy do Centrum Kultury na dwa niezapomniane widowiska.

O godzinie 17.00 wystąpi przed Państwem wspaniały teatr naszej żyrardowskiej młodzieży w swoim autorskim spektaklu Pieśń Trolla! Prosto z Festiwalu Artystycznego Zamoyskiej Awangardy, na którym dostali owacje na stojąco, wystąpią przed Państwem, gwarantując świetną zabawę. Wstęp wolny!

O 18.30 na wielkim ekranie wyświetlimy retransmisję londyńskiego teatru Barbican Theatre, który przeniesie nas w świat szekspirowskiej tragedii. Spektakl okrzyknięto wydarzeniem ze względu na niezapomnianą grę aktorską i oprawę plastyczną inscenizacji, zrealizowaną z dużym rozmachem. Przedstawienie zostało zarejestrowane na żywo, przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych. Udział w pokazie jest niepowtarzalną okazją, by stać się częścią publiczności londyńskiego teatru oraz doświadczyć aktorstwa najwyższej próby. W tytułową rolę wcielił się niesamowity Benedict Cumberbatch!

Bilety są dostępne w cenie 20 złotych w kasie Centrum Kultury oraz na stronie www.kinolen.pl

Serdecznie zapraszamy!