Koncert Stanisławy Celińskiej

Opublikowane przez Dominika Dawidowicz w dniu

Centrum Kultury w Żyrardowie zaprasza na koncert Stanisławy Celińskiej, który odbędzie się pod hasłem „Atramentowa…“. Wydarzenie rozpocznie się 5 lutego 2017 roku o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Żyrardowie.

 

„Atramentowa…” to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

A wszystko zaczęło się od „Atramentowej Rumby”, którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Dodatkowo warto podkreślić, że występ ten odbył się dokładnie w 40 rocznicę debiutu piosenkarskiego aktorki na VII KFPP Opole 1969 z utworem „Ptakom podobni” (muzyka Roman Orłow i słowa Włodzimierz Ścisłowski). Wówczas przyznano jej wyróżnienie oraz nagrodę za debiut.

Po występie z „Atramentową Rumbą” okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą.. Aktorka – tak jak kiedyś Cesaria – potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów – kocha życie.

 

Bilety w cenie 70 zł (parter) i 55 zł (balkon) dostępne są w kasie Centrum Kultury w Żyrardowie oraz na stronach internetowych:
Biletyna.

W przypadku szczegółowych informacji oraz zamówień grupowych prosimy o kontakt telefoniczny – 504 134 220.

Link do wydarzenia na Facebook’u.

 

Serdecznie zapraszamy!

Stanisława Celińska

Kategorie: AKTUALNOŚCI