Koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem AJAGORE

Opublikowane przez Dominika Dawidowicz w dniu

Serdecznie zapraszamy na koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem AJAGORE, który odbędzie się 21 stycznia 2017 rok, o godzinie 18:00 w Centrum Kultury w Żyrardowie.

Jubileuszowy koncert to swoista wycieczka po wszystkich płytach artystki.

Z racji jego charakteru w repertuarze największe hity takie jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” etc. Zabrzmią także nowe piosenki z ostatniej płyty „Przepływamy”.

Nie zabraknie również sztandarowych piosenek Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Dziwny jest…”. Poświęconej pamięci Mistrza: „Jednego serca”, „Płonąca stodoła”, „Dziwny jest ten świat”, oraz zupełnie nowych kompozycji, które pojawią się na najnowszym, jubileuszowym albumie pod tytułem „Sklejam Się”!.

Uwaga!

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Prezydent Wojciech Jasiński przygotował specjalną okazję dla posiadaczy Żyrardowskiej Karty Seniora. Każda osoba, która okaże Kartę Seniora 65+ (ważna z dowodem osobistym) otrzyma darmową wejściówkę na koncert. Odbiór wejściówki możliwy jest w kasie Centrum Kultury w Żyrardowie od czwartku 19.01 od godziny 14:00.

Maraton z wyjątkowymi piosenkami. Wszystko to w arcyciekawych aranżacjach energetycznego zespołu AJAGORE w składzie:

 

Grażyna Łobaszewska – śpiew

Sławomir Kornas – bas, śpiew

Maciej Kortas – gitary

Michał Szczeblewski – perkusja

Bilety w cenie 60 złotych do nabycia w kasie Centrum Kultury w Żyrardowie oraz na www.ekobilet.pl

Link do wydarzenia na Facebooku.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Kategorie: AKTUALNOŚCI