Bal Charytatywny Prezydenta Miasta Żyrardowa

Opublikowane przez Dominika Dawidowicz w dniu

Już 28 stycznia doroczny bal charytatywny Prezydenta Miasta Żyrardowa Wojciecha Jasińskiego. Tym razem goście bawić się będą na hali sportowej AQUA Żyrardów, przy ul. Jodłowskiego 25/27, a dochód z przeprowadzonej podczas wieczoru aukcji charytatywnej przeznaczony zostanie na cele fundacji ,,Z miłości do dziecka”. Gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska. Bal rozpocznie się o godz. 20.00.

Ponadto w programie m.in. pokaz mistrzów tańca, pokaz live cooking, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Hight Flight Band.

Bilety na bal w cenie 200 zł od osoby są do nabycia w Centrum Kultury.

Zapraszamy!

***

Fundacja ,,Z miłości do dziecka” powstała, by otaczać opieką dzieci niepełnosprawne z terenu Miasta Żyrardowa oraz służyć wsparciem ich rodzicom. Pomocną dłoń fundacja kieruje przede wszystkim do tych rodziców, którzy skoncentrowani na trosce o swe niepełnosprawne dziecko, nie znajdują w sobie dość sił i odwagi, by samodzielnie organizować zbiórki i akcje charytatywne w celu pozyskania dodatkowych funduszy na leczenie i rehabilitację. Wielkie wyzwanie, jakim jest opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem, w obliczu braku systemowego wsparcia ze strony państwa, może i ma prawo pochłaniać ich bez reszty. Wspierając działalność fundacji ,,Z miłości do dziecka”, pomagamy m.in. rodzicom wychowującym dzieci niepełnosprawne.

Link do wydarzenia na Facebook’u.

Serdecznie zapraszamy!

Bal Charytatywny

Kategorie: AKTUALNOŚCI